V priestoroch Občianskej komunitnej obývačky (OKO) na sídlisku Zvolen-Západ sa v sobotu 26.9. uskutoční prvý ročník Practical Academy Day.

Podujatie, ktorého program je plný prednášok,workshopov, praktických ukážok a stánkov je organizovaný v spolupráci s tímom nadšených lektorov z Practical Academy. Cieľom podujatia je ponúknuť malým i veľkým návštevníkom deň, ktorý vuyžijú skutočne naplno, dozvedia sa množstvo informácií, ktoré budú môcť prakticky využívať vo svojim každodennom živote.

pad_navrh-page-001Vrámci hlavného programu si budete môcť vypočuť už od 10:00 množstvo zaujímavých prednášok o prírode, zdravej výžive, pohybe, technike, ekológii, jazykoch a iné. Nebude chýbať ani komunitná kaviareň, koncert talentovanej speváčky Viktórie Černajovej, tanečné prekvapenie, či dekoratívny workshop od Troch Orieškov. V hlavnom programe si budete môcť vychutnať aj prednášku od odborných lektorov z Practical Academy o tom, ako šetriť čas i peniaze, alebo o tom, ako sa jazyk naučiť naozaj rýchlo a efektívne.

Pre záujemcom o zdravie a pohyb si Centrum pohybu – Ventro, pripravilo nielen zaujímavú prednášku, ale aj možnosť korekcie a kontroly chodidiel a držania tela počas celého dňa, a krátke kurzy správnej chôdze. Nebude chýbať ani prednáška o zdravej výžive od odborníčky z predajne U Materinej Dúšky.

„V sprievodnom programe sa budete môcť tešiť množstvo stánkov s pokusmi, prezentáciami, predajom produktov zdravej výživy, jazykový kútik a bohatú tombolu. Program je určený pre rodičov s deťmi, ale aj všetkcýh mladých a aktívnych záujem a širokú verejnosť,“ hovorí koordinátorka občianskeho centra OKO, Sanja Nikolov. Vstup ma akciu je voľný. Viac informácií nájdete na facebook evente podujatia.