Dostali ste už niekedy pozvánku na Pozvánku? Či nie, alebo aj áno, prijmite teraz pozvánku na bláznivú komédiu s názvom Pozvánka. Vo zvolenskom Dome kultúry Podborová ju v pondelok 30. januára uvedie Teatro Wüstenrot. 

Fantastická francúzska komédia Pozvánka, ktorej autorom je Hadrien Reccah, je príbehom normálne nenormálneho manželského páru, ktorý prežíva „krízu stredného veku“, avšak každý z dvojice po svojom. Daniel je úspešný, bohatý, sebavedomý muž, renomovaný advokát… ale neverný . Má všetko. Luxusný byt, inteligentnú ženu… ale aj milenku. Aby to tak zostalo a on nestratil svoje pohodlie, vymyslí si  imaginárneho priateľa Karola, s ktorým často trávi dlhé večery. Až do chvíle, keď mu jeho žena navrhne, aby ho pozval na večeru. Daniel je v pasci a zostáva mu jediné riešenie, najať si na rolu Karola neznámeho muža. Ukáže sa však, že to nebol ten najlepší nápad.

Príbeh dvojice, ktorý sa môže stať každému z nás. Možno jednoduchý, ale len do chvíle, keď sa objaví niekto tretí a zamieša karty veľmi svojským spôsobom. Očakávané s neočakávaným, prekvapivé s tuctovým, vtipné so strašným. Všetko sa mieša do jednej úžasnej komédie, v ktorej excelujú herci Zuzana Tlučková, Majo Labuda a Martin Mňahončák.

Komédiu Pozvánka v réžii Martina Mňahončáka a s hudbou Ruda Geriho, plnú briskného humoru a sľubujúcu skvelú zábavu, si môžete vychutnať v pondelok 30. januára o 18.00 h v Dome kultúry Podborová. Predpredaj vstupeniek prebieha v sieti Ticketportal.