Najkrajší rozprávkový príbeh v podobe veľkovýpravnej muzikálovej show na ľade pre deti aj dospelých plný speváckych, hereckých, tanečných a korčuliarskych hviezd zavíta do Zvolena 17. a 18. februára.

Popoluška na ľade, na ktorú sa po mimoriadne úspešnom českom turné môžu tešiť slovenskí diváci, je koncipovaná ako príbeh inšpirovaný obdobím baroka a nekonečnými hranicami fantázie. Súčasťou inscenácie je nadčasová a variabilná scéna, veľkoplošná filmová projekcia a animácie, bohaté dobové  kostýmy a svetelné efekty. Je zároveň jediným muzikálom na ľade, v ktorom účinkujú herci, speváci, krasokorčuliari zo siedmich krajín a živé zvieratá. Do projektu Popoluška na ľade sa zapojilo množstvo zvučných mien zo sveta českého showbiznisu. Popolušku a princa naspievali Lucie Bílá a Ondřej Ruml, medzi účinkujúcimi nájdete Jiřího Korna, Martina Dejdara, Sabinu Laurinovú, Josefa Vojteka, Danu Morávkovú, Vlastimila Harapesa, Leonu Machálkovú, Hanku Krížkovú, Magdu Malú a mnohých ďalších. Dvojicu Popolušky a Princa stvrárnil ruský krasokorčuliarský pár Jelena Jovanovič a Konstantin Gavrin. Hudbu zložil skladateľ a klavirista Petr Malásek. Autorom a režisérom Popolušky jeJindřich Šimek, autor pôvodného Mrázika na ľade a romantickej adaptácie Rómea a Júlie na ľade.

Show Popoluška na ľade vznikla v licencii americkej spoločnosti World on Ice a predstaví sa premiérovo slovenským divákom v piatich mestách – turné sa začne 10. februára v Košiciach, pokračuje 24. februára v Bratislave a okrem toho sa na Popolušku môžu těšit aj v Spišskej Novej Vsi, Trenčíne a vo Zvolene.

Účinkujú:
Jiří Korn, Josef Vojtek, Leona Machálková, Dana Morávková, Martin Dejdar, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Hana Krížková, Vlastimil Harapes, Václav Kopta, Martin Pošta, Sabina Laurinová a mnoho ďalší!

Vstupné od 18€.
Deti do 5 rokov zadarmo s platiacím dospelým / bez nároku na miesto.

Predpredaj: www.ticketportal.sk, tel: 0905 590 396
Predajné miestá: FaxCopy, TIPSPORT, kultúrne a informačné centrá.

www.popelkanalede.cz

10 – 12. 2. 2012 STEEL ARÉNA, KOŠICE
17 – 18. 2 2012 ZIMNÝ ŠTADIÓN ZVOLEN
24 – 26. 2. 2012 ZIMNÝ ŠTADIÓN ONDREJA NEPELU BRATISLAVA
2 – 3. 3. 2012 ZIMNÝ ŠTADIÓN PAVLA DEMITRU TRENČÍN
9 – 10. 3. 2012 ZIMNÝ ŠTADIÓN SPIŠKÁ NOVÁ VES