V piatok 4. augusta sa o 21.00 h uskutoční na Zvolenskom zámku filmová prednáška „Noc najlepších svetových videoklipov s Petrom Konečným“. 

Poznáte tie zimomriavky, keď hudba a obraz k sebe dokonale pasujú a keď médium vytvára dokonalý pocit naplnenia? Máte radi výnimočnú hudbu a jej mimoriadne filmové obrazy? Tak určite nezabudnite na Noc najlepších svetových videoklipov so šéfredaktorom portálu Kinema.sk Petrom Konečným.

Peter Konečný od roku 2000 intenzívne publikuje v niekoľkých printových a elektronických médiách. Je šéfredaktorom a zakladateľom najčítanejšieho a najstaršieho slovenského špecializovaného filmového portálu Kinema.sk. Je tvorcom a spolupracovníkom niekoľkých filmových festivalov a prehliadok. Aktívne pôsobí v marketingovej a dramaturgickej oblasti najstaršieho kina na Slovensku – Mladosť. Je dlhoročným spolupracovníkom Rádia_FM a Rádia Slovensko a tvorcom internetovej relácie Screener pre denník SME. Aktuálne prednáša po celom Slovensku a venuje sa aj prednáškam pre stredné a vysoké školy.

Vstupenky v cene 6 € budú v predaji v deň podujatia od 20.00 h pri vstupe na vnútorné nádvorie Zvolenského zámku, v prípade záujmu si ich môžete rezervovať na stanislava.kocisova@sng.sk alebo 045/24 53 001. Rezervované vstupenky je potrebné vyzdvihnúť si najneskôr tridsať minút pred začiatkom prednášky.

Vstup len pre osoby staršie ako 18 rokov.