Polícia vo Zvolene žiada občanov o pomoc pri vyšetrovaní dopravnej nehody, ku ktorej došlo vlani – ešte 10. júna 2018 o 15.30 hodine, v katastri obce Ostrá Lúka.

Neznámy vodič motorového vozidla pravdepodobne tmavého, alebo čierneho SUV, značky Jeep a nezisteného evidenčného čísla, jazdil po ceste III/2440 v katastri obce Ostrá Lúka, smerom od obce Ostrá Lúka k rýchlostnej ceste R1.

Pri prejazde ostrej pravotočivej zákruty pravdepodobne nejazdil pri pravom okraji vozovky, ale v jej protismernej časti, následkom čoho vytlačil oproti idúceho motocyklistu, ktorý jazdil na motocykli Suzuki, na pravú krajnicu v jeho smere jazdy v dôsledku čoho motocyklista spadol na vozovku, kde mu po pravej nohe pravdepodobne prešiel ďalší motocyklista jazdiacim za ním v tom istom smere jazdy.

Pri dopravnej nehode jeden z motocyklistov utrpel ťažké zranenia. Neznámy vodič na mieste nehody nezastavil, nehodu neoznámil a z miesta nehody ušiel na nezistené miesto.

Polícia prosí svedkov tejto dopravnej nehody, aby jej poskytli akékoľvek informácie, ktoré pomôžu vypátrať neznáme vozidlo a jeho vodiča a taktiež, aby nám poskytli akékoľvek informácie, ktoré nám pomôžu objasniť okolnosti ako k dopravnej nehode došlo. Svedkovia sa môžu ozvať na linku tiesňového volania č. 158, osobne na ktoromkoľvek útvare PZ, alebo prostredníctvom facebookovej stránky Policajného zboru.