Len 14-ročná Nikola z Hliníka nad Hronom ešte 9. júla odišla z domu od starej mamy s tým, že ide von a popoludní sa vráti. Podvečer poslala textovú správu s tým, že bude meškať. Potom sa s ňou už ale nikto nespojil. Polícia predpokladá, že sa môže nachádzať v Bratislave.

Polícia v Žiari nad Hronom sa na občanov obracia s prosbou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po 14-ročnom dievčati z Hliníku nad Hronom. 14-ročná Nikola, ktorá bola u svojej starej mamy na prázdninách odišla z domu von ešte 9. júla 2018, kde sa mala podľa dohody so starou mamou vrátiť popoludní domov. V ten deň jej v podvečerných hodinách poslala SMS, že bude meškať.

Následne bola približne o dve hodiny telefonicky kontaktovaná starou matkou, kedy telefón najskôr nedvíhala a potom už bol vypnutý. Od uvedenej doby nepodala o sebe žiadnu správu. Pravdepodobne sa však nachádza na neznámom mieste v Bratislave.

Popis hľadanej: Menovaná je vysoká asi 160 cm, štíhlej postavy. Má modro-zelené oči, tmavohnedé dlhé rovné vlasy.

Popis oblečenia: Naposledy mala oblečené biele tričko s potlačou, krátku tmavomodrú sukňu a čierne sandále.

V prípade akýchkoľvek informácií k nezvestnom dievčati, ktoré by mohli napomôcť k jej vypátraniu, tieto oznámte buď osobne na najbližšom útvare Policajného zboru, alebo na linku tiesňového volania č. 158.