Vo štvrtok, 5. októbra sa vo zvolenskom Kine Star môžeme tešiť na ďalšie filmové premiéry.

Eliška Křenková, Milan Ondrík, Marián Mitaš či Ján Jackuliak. Aj ich uvidíme v novej česko-slovenskej historickej krimi dráme Úsvit. Jej príbeh sa odohráva na pozadí baťovského sveta, pričom je inšpirovaný skutočnými udalosťami. Na filmové plátna mieri spolu už s desiatou časťou hororovej série Saw a komediálnou drámou Lúzri z Wall Street.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina a informácie o nových filmoch aj v našom článku nižšie.

ÚSVIT

V roku 1937 prichádza do podtatranského mesta Svit riaditeľ továrne so svojou ženou, aby tu podľa vzoru baťovského Zlína vybudovali moderné priemyselné mesto. Ich plány však naruší znepokojujúci nález mŕtvoly v areáli továrne. Ide o telo novorodenca s mužskými aj ženskými pohlavnými orgánmi. Prípad presahuje možnosti miestnych žandárov, podlieha maximálnemu utajeniu a na scénu prichádza tajná polícia. Zdá sa však, že jediným človekom, ktorý chce záhadu naozaj vyriešiť a nájsť odpovede, je tehotná manželka riaditeľa továrne. Tá pri pátraní narazí na nečakané prekážky vrátane množstva predsudkov…

SAW X

John Kramer (Tobin Bell) je späť. Zatiaľ najznepokojivejšia časť série Saw skúma nevypovedanú kapitolu najosobnejšej hry Jigsaw. Zasadený medzi udalosti Saw I a II, chorý a zúfalý John, cestuje do Mexika na riskantný a experimentálny lekársky zákrok v nádeji na zázračný liek na jeho rakovinu – len aby zistil, že celá operácia je podvodom, ktorý má oklamať tých najzraniteľnejších. Neslávne známy sériový vrah, vyzbrojený novým zámerom, sa vracia k svojej práci a obracia stoly podvodníkom svojím typickým spôsobom prostredníctvom prešibaných, pomätených a dômyselných pascí.

LÚZRI Z WALL STREET

V roku 2021 obyčajný malý investor Keith Gill (Paul Dano) investuje svoje životné úspory do stagnujúcej spoločnosti GameStop a cez internet presvedčí svojich fanúšikov, aby urobili to isté. Vďaka tomu akcie firmy šialene vystrelia nahor a všetci finančníci z Wall Street, ktorí stavili peniaze na neúspech spoločnosti na trhu, prídu o majland. Milionári sú však na svoje peniaze citliví a toho, čo im podľa nich právom patrí, sa tak ľahko nevzdajú.

MATKA TEREZA A JA

V nedeľu, 8. októbra o 15.50 hod,

Teresa a Kavita: životy dvoch vášnivých a nekompromisných žien naprieč generáciami rozprávané dvoma vzájomne prepletenými príbehmi. Obe ženy napĺňajú svoje povolanie napriek vážnym osobným pochybnostiam. Životný príbeh svetoznámej Matky Terezy, ktorej strata viery inšpiruje divokú Kavitu, mladú Britku indického pôvodu, aby objavila skutočnú lásku a súcit v dnešnej Kalkate.

TAYLOR SWIFT | THE ERAS TOUR

V piatok, 13. októbra o 19.30 hod,

Najväčšia hudobná hviezda súčasnosti vtrhne na veľké plátna kín! Ponorte sa do jedinečného koncertného záznamu a užite si dychberúci pohľad na turné, ktoré sa zapíše do dejín. Príďte v štýle Eras Tour a nezabudnite si doma svoje náramky priateľstva. Ďalšie termíny projekcie tejto show budú postupne pridané.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete vždy pozrieť na internetovej stránke kina a aktuálne informácie nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.