Zvolenské kino star aj počas tohto týždňa prináša filmovú premiéru. Síce len jednu, ale o to očakávanejšiu.

Už od štvrtka, 15. novembra si tak budete môcť premiérovo vychutnať rodinný fantazijný film Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny, ktorý vznikol podľa scenára J. K. Rowlingovej. Snímku režíroval David Yates a v druhej časti čarodejníckej série Fantastických zverov sa predstavia herci akými sú Johny Depp, Jude Law, Eddie Redmayn, Katherine Waterston a mnohí ďalší.

Kompletný program premietaní počas nasledujúcich dní nájdete na stránke kina.

FANTASTICKÉ ZVERY: GRINDELWALDOVE ZLOČINY

V druhej časti z čarodejníckej série od J.K. Rowlingovej – Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny sa Grindelwaldove (Johnny Depp) vyhrážky naplnia a podarí sa mu z väzenia uniknúť. Začne zhromažďovať svojich nasledovníkov, ktorí nič netušia o jeho skutočnom pláne – získať čistokrvných čarodejníkov, aby ovládli všetkých nomágov. V snahe zabrániť Grindelwaldovym plánom, Albus Dumbledore (Jude Law) povolá svojho bývalého študenta M.L.O.K.-a Scamandera. Ten prisľúbi svoju pomoc, hoci netuší aké nebezpečenstvá na neho čakajú.

Aktuálny program Kino Star Zvolen si môžete pozrieť na internetovej stránke kina aktuálne informácie, ale aj ďalšie súťaže nájdete tiež na facebook stránke Kino Star Zvolen.