PR článok | Foto: Maridav / Shutterstock.com | 28.5.2020

Pohodlné pánske oblečenie, ktoré by nemalo chýbať v pánskom šatníku

Nielen ženy, ale aj viacerí muži si dávajú záležať na výbere pánskeho oblečenia. Nestrávia ale hodiny vyberaním vhodného oblečenia, ale idú na istotu. Vo väčšine prípadov muži nakupujú z pohodlia domova, cez internet.

Ak uvažujete nad tým, že by ste si svoj pánsky šatník spestrili novým oblečením, odporúčame vám práve tieto pohodlné kúsky.

Pánske tepláky

Pánske tepláky sú univerzálnym kúskom šatníka a aj keď kedysi sa nosili výlučne len doma, poprípade na športovanie, dnes si ich muži dávajú aj na iné príležitosti. Tepláky už dávno nie sú kúskom čisto len na doma a preto vám odporúčame kúpiť si pánske tepláky s potlačou. Vôbec sa nebojte výraznejších farieb. Pánske tepláky nemusia byť len v čiernej, či sivej farbe. Môžete nosiť aj kráľovskú modrú, tmavozelenú, či červenú.

Odporúčame predovšetkým tepláky, ktoré majú pás a nohy zakončené patentom. Sú pohodlnejšie a zvýraznia vaše vypracované nohy.

Tričká s krátkym rukávom

Jedná sa o najpohodlnejší kúsok oblečenia a nosievate ho každý deň, preto tričká s krátkym rukávom by mali byť súčasťou vašich šatníkov. Ak si ale túžite spestriť šatník, odporúčame kúpiť pánske tričká zo 100% bavlny. Sú pohodlné, príjemne sajú pot, nemenia tvar a nestrácajú farbu. Sú veľmi kvalitné a dokážu vám slúžiť aj niekoľko rokov a vôbec nebude vadiť to, že ich nosíte dennodenne.

Teplákové pánske mikiny

Veľmi pohodlným mäkučkým oblečením sú aj teplákové pánske mikiny. Odporúčame vám kúpiť si farebne neutrálne teplákové pánske mikiny, ktoré sú z vnútornej strany hrejivé. Oceníte ich takmer celý rok, okrem letnej sezóny, kedy vám ako zvršok postačia tričká s krátkymi rukávmi, či polo tričká.

Pri výbere obchodu si dajte záležať, aby vám ponúkal vysokokvalitné kúsky, ktoré sú z príjemných materiálov a viete si ich predstaviť nosiť aj o niekoľko rokov.