Česká kapela Traktor prichádza na Slovensko. Všetky hity tejto legendárnej hard and heavy skupiny, si môžete vypočuť na akcii Topfest 4 You. Traktor to rozbalí v piatich slovenských mestách vrátane Zvolena spolu so žilinskou kapelou Mad Frequency. 

Česká kapela Traktor je na hudobnej scéne už viac ako 22 rokov. Vystupuje na rôznych hudobných akciách, hlavne na festivaloch a v roku 2021 to bola aj mega šou Monster Meeting, kde boli headlinermi spolu s kapelou Dymytry. Posledný album Sedmá strana kostky priniesla mnohé skladby, ktoré majú hitový charakter. Či už sú to Lucid, Testament, Kameny, My alebo Krásnej novej svět.

Keďže organizátorom záleží na tom, aby si fanúšikovia kapely užili zábavu na 100 %, priamo návštevníci koncertu budú hlasovať za ďalších hostí, ktorých si skupina Traktor vezme na slovenské turné!

Topfest 4 You je nové podujatie, ktoré sa zameriava na komunikáciu s fanúšikmi, priaznivcami a podporovateľmi festivalu Topfest. Do každého klubu zavíta realizačný tím festivalu, s ktorým sa zúčastnení budú môcť porozprávať o názoroch, podnetoch a požiadavkách na festival.