Prvý december. Práve v tento deň sa oficiálne začne meteorologická zima. V týždni na prelome jesene a zimy má pretrvávať zväčša zamračená obloha, opäť nás zároveň neminie ani sneženie. Denné teploty vzduchu by nemali presiahnuť úroveň plus päť stupňov Celzia.

Pondelok (27.11.) nás bude spočiatku sprevádzať malá oblačnosť, postupne až zamračená obloha. K večeru zároveň nie je vylúčené sneženie. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí od -6 až -8 stupňov a denná teplota dosiahne úroveň +1 stupeň Celzia. Fúkať by mal len slabý premenlivý vietor.

Utorok (28.11.) bude pretrvávať oblačná až zamračená obloha, v ranných hodinách treba počítať aj so snehovými zrážkami. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú -2 stupne. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom zostane nezmenená, a teda má byť opäť najviac +1 stupeň Celzia.

Streda (29.11.) má byť najskôr zamračená, v druhej polovici dňa polooblačná. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať na úrovni okolo mínus osem stupňov. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže -3 stupne Celzia.

Štvrtok (30.11.) prinesie množstvo oblačnosti, pričom s príchodom večera nás môžu potrápiť snehové prehánky. Denná teplota vzduchu sa dostane na úroveň nula stupňov.

Piatok (1.12.) zostane zamračený. Zároveň počas celého dňa, vrátane noci z piatka na sobotu, majú pretrvávať dažďové zrážky. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných plus dvoch až do popoludňajších piatich stupňov.

Sobota (2.12.) prinesie, tak ako aj predchádzajúce dni, veľa oblačnosti. V čase okolo obeda možno očakávať i dážď. Denná teplota vzduchu vystúpi na 3 stupne.

Nedeľa (3.12.) má byť zamračená. Meteorológovia predpokladajú, že sa počas tohto dňa k slovu dostane i sneženie. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže mínus tri stupne. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať maximálne plus jeden stupeň Celzia.