Čakajú nás ďalšie teplejšie dni. Pre posledný februárový piatok meteorológovia navyše opäť avizujú i dennú teplotu vzduchu presahujúcu hranicu desať stupňov Celzia. Obloha má byť v nadchádzajúcom období zväčša zatiahnutá.

Pondelok (19.2.) bude pretrvávať prevažne zamračená obloha, popoludní nás zároveň neminie dážď. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 0 až -2 stupne a denná teplota dosiahne úroveň päť stupňov Celzia. Zafúka len slabý premenlivý vietor.

Utorok (20.2.) nás má sprevádzať spočiatku jasná, postupne až oblačná obloha. S príchodom večera navyše nie sú vylúčené dažďové zrážky. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú +1 stupeň. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom stúpne, a to najviac na 8 stupňov Celzia.

Streda (21.2.) prinesie množstvo oblačnosti. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať okolo nuly. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže +7 stupňov Celzia.

Štvrtok (22.2.) zostane oblačný, v rámci celého dňa treba počítať i s dažďovými prehánkami. Denná teplota vzduchu sa dostane na úroveň +8 stupňov Celzia.

Piatok (23.2.) prinesie znova veľa oblačnosti, tak ako aj dva predošlé dni, pričom sa k slovu opäť dostane i dážď. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných +7 až do 12 stupňov Celzia popoludní.

Sobota (24.2.) má byť najprv naďalej zamračená a daždivá, v druhej polovici dňa by podľa meteorológov mala pretrvávať polooblačná obloha. Denná teplota vzduchu vystúpi na 10 stupňov Celzia.

Nedeľa (25.2.) sa bude niesť v znamení zamračenej oblohy. Dažďové zrážky možno očakávať počas celého dňa, vrátane noci z nedele na pondelok. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže +6 stupňov Celzia. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať maximálne 9 stupňov.