Príchod jesene badateľne cítiť. Oficiálne sa síce leto podľa kalendára končí až 23. septembra, no žiaľ chladnejšie počasie má pretrvávať aj naďalej.  V nedeľu dokonca bude iba 20 °C. Dážď meteorológovia avizujú len pre druhú polovicu nadchádzajúceho týždňa.

Pondelok (5.9.) má pretrvávať jasná, prípadne takmer jasná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 11 až 13 stupňov Celzia. V poobedňajších hodinách s viac ako 24 stupňami počítať určite netreba.

Utorok (6.9.) bude polooblačný, miestami však môže byť oblačnosť zmenšená. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 14 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne klesne, a to na 22 stupňov Celzia.

Streda (7.9.) zostane polooblačná. Teplota vzduchu počas dňa vystúpi na 23 stupňov s tým, že ráno nám teplomer ukáže 13 stupňov Celzia.

Štvrtok (8.9.) by sa mal niesť v znamení zamračenej oblohy. Vylúčené nie sú ani dažďové zrážky, ktoré zároveň možno očakávať aj počas noci zo štvrtka na piatok. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 22 stupňov Celzia.

Piatok (9.9.) bude takmer jasný, avšak s výnimkou podvečera a večera. Počítať vtedy treba s veľkou oblačnosťou a zrejme i s dažďom. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 17 až do popoludňajších 23 stupňov Celzia.

Sobota (10.9.) má byť spočiatku slnečná a jasná, na obed možno očakávať polooblačnú oblohu, pričom od poobedia bude pretrvávať zamračená obloha. S príchodom večera by sa k slovu mal dostať aj dážď. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 21 stupňov.

Nedeľa (11.9.) prinesie nielen množstvo oblačnosti, ale aj dažďa. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže 13 stupňov a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať znova najviac 20 stupňov Celzia.