Sedem až pätnásť stupňov Celzia. Presne v takomto rozpätí sa budú pohybovať denné teploty vzduchu v prvom marcovom týždni. A aj keď nás síce počas neho neminie postupné ochladzovanie, v nadchádzajúcom období poteší aspoň dostatok slnečných lúčov.

Pondelok (4.3.) bude pretrvávať jasná, prípadne takmer jasná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 3 až 5 stupňov nad nulou a denná teplota dosiahne úroveň pätnásť stupňov Celzia. Zafúka len slabý premenlivý vietor.

Utorok (5.3.) zostane buď jasný alebo nás má znova sprevádzať takmer jasná obloha a zároveň opäť bude fúkať iba slabý premenlivý vietor. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú +5 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom klesne, a to na úroveň 13 stupňov Celzia.

Streda (6.3.) sa síce bude niesť v znamení polooblačnej oblohy, no zrána a k večeru nie je vylúčená zväčšená oblačnosť a spolu s ňou ani dážď. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať okolo plus jedného stupňa. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 12 stupňov Celzia.

Štvrtok (7.3.) prinesie polojasnú oblohu. Aj naďalej má byť nadpriemerne teplo – denná teplota vzduchu sa v rámci tohto dňa dostane na úroveň 11 stupňov Celzia.

Piatok (8.3.) má byť spočiatku jasný, v druhej polovici dňa možno očakávať polooblačnú oblohu. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných +2 až do 10 stupňov Celzia popoludní.

Sobota (9.3.) prinesie polooblačnú oblohu, pričom s príchodom podvečera by oblačnosť  mala mierne ustúpiť.  Denná teplota vzduchu vystúpi opäť na 10 stupňov Celzia.

Nedeľa (10.3.) by sa mala niesť v znamení zamračenej a daždivej oblohy. S dažďovými zrážkami navyše treba počítať i počas noci z nedele na pondelok. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže +3 stupne Celzia. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať maximálne 7 stupňov.