Druhá februárová nedeľa bola na úhrn dažďových zrážok skutočne bohatá. Dážď nás zároveň neminie ani v nadchádzajúcom týždni. Počítať s ním treba najmä v jeho druhej polovici, kedy by sa navyše k slovu malo po dlhšom čase opäť dostať i sneženie.

Pondelok (12.2.) bude pretrvávať oblačná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 4 až 6 stupňov nad nulou. Denná teplota dosiahne úroveň deväť stupňov Celzia.

Utorok (13.2.) nás má sprevádzať buď jasná alebo polojasná obloha. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú +2 stupne. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne klesne, a to na 7 stupňov Celzia.

Streda (14.2.) sa bude niesť v znamení takmer jasnej oblohy. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať okolo -1 stupňa. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže +8 stupňov Celzia.

Štvrtok (15.2.) má byť spočiatku polooblačný, v druhej polovici dňa možno očakávať zamračenú oblohu a zároveň i dážď. Denná teplota vzduchu sa dostane na úroveň +7 stupňov Celzia.

Piatok (16.2.) prinesie množstvo oblačnosti a opäť aj dažďové zrážky. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranného -1 až do +6 stupňov Celzia popoludní.

Sobota (17.2.) zostane zamračená. Dažďové prehánky vystriedajú slabšie snehové, s ktorými treba počítať najmä v ranných a doobedňajších hodinách. Denná teplota vzduchu vystúpi znova na 6 stupňov Celzia.

Nedeľa (18.2.) prinesie opäť veľa oblačnosti, tak ako aj dva predchádzajúce dni. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže +2 stupne Celzia. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať až 11 stupňov.