Nezvyčajne vysoké teploty vzduchu čoskoro pominú. Citeľný studený front má udrieť s príchodom štvrtka. Následne sa síce postupne znova oteplí, avšak viac ako 24 °C už očakávať netreba.

Pondelok (11.9.) bude pretrvávať prevažne jasná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 13 až 15 stupňov Celzia a denná teplota dosiahne úroveň 30 stupňov. Fúkať by mal len slabý premenlivý vietor.

Utorok (12.9.) nás bude sprevádzať jasná, prípadne takmer jasná obloha, pričom fúkať má opäť iba slabý premenlivý vietor. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 15 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne klesne, a to na 28 stupňov Celzia.

Streda (13.9.) prinesie polooblačnú oblohu. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo 17 stupňov, v poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 27 stupňov Celzia.

Štvrtok (14.9.) má byť oblačný, v čase okolo obeda treba počítať i s dažďovými zrážkami. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá len na 20 stupňov.

Piatok (15.9.) zostane zamračený, pričom dážď by sa už v rámci tohto dňa predbežne vyskytnúť nemal. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných pätnástich až do popoludňajších 22 stupňov.

Sobota (16.9.) má byť polooblačná, avšak s tým, že počas obedňajších hodín nie je vylúčená zväčšená oblačnosť. Počas noci zo soboty na nedeľu sa zároveň môžu vyskytnúť aj slabšie dažďové prehánky. Denná teplota vzduchu vystúpi na 23 stupňov Celzia.

Nedeľa (17.9.) sa bude spočiatku niesť v znamení takmer jasnej oblohy, v druhej polovici dňa možno očakávať polooblačnú oblohu. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže 17 stupňov. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 24 stupňov.