Úvod posledného marcového týždňa sa bude niesť v znamení polooblačnej oblohy. S príchodom Veľkej noci sa však obloha zatiahne, pričom očakávame aj intenzívne lejaky.

Pondelok (26.3.) bude spočiatku polooblačný, k večeru už má pretrvávať prevažne jasná obloha. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo nuly. Najvyššia teplota vzduchu bude v rozmedzí 9 až +11 stupňov Celzia.

Utorok (27.3.) má priniesť prevažne veľkú, ráno a večer zmenšenú oblačnosť. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom zostane nezmenená, a teda bude do 11 stupňov Celzia. Ranná teplota vzduchu má byť od nula až do mínus dva stupne Celzia.

Streda (28.3.) prinesie mnoho oblačnosti. Vo večerných hodinách treba počítať aj s dažďovými prehánkami, ktoré by mali pretrvávať i počas noci zo stredy na štvrtok. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných +2 až do popoludňajších osem stupňov Celzia.

Štvrtok (29.3.) bude v znamení polooblačnej oblohy a s rannou teplotou okolo +5 stupňov. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do desať stupňov Celzia.

Piatok (30.3.) má byť oblačný. K večeru by sa mali vyskytnúť i dažďové prehánky, pričom nie sú vylúčené ani búrky. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo jedného stupňa Celzia nad nulou. Teplota vzduchu cez deň bude približne plus sedem stupňov Celzia.

Sobota (31.3.) prinesie zamračenú oblohu. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných +7 až do popoludňajších deväť stupňov Celzia. Počas celého dňa nás bude sprevádzať aj intenzívny lejak. Meteorológovia predpokladajú, že zrážky pretrvajú i počas noci zo soboty na nedeľu.

Nedeľa (1.4.) bude polooblačná a vyskytnúť by sa mali i prechodné dažďové prehánky. Ranná teplota vzduchu má byť okolo plus tri stupne a najvyššia denná teplota vzduchu by nemala prekročiť hranicu dvanásť stupňov.