Denné teploty vzduchu presahujúce hranicu +5°C? Dlho už veru pretrvávať nebudú. Ochladiť sa má s príchodom najbližšieho víkendu, pričom v nedeľu nám dokonca teplomer neukáže viac ako 0°C.

Pondelok (2.1.) bude polooblačný až oblačný, pričom fúkať by mal len slabý premenlivý vietor. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 0 až +2 stupne. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 7 stupňov Celzia.

Utorok (3.1.) by mala pretrvávať zamračená obloha. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú +2 stupne. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na +9 stupňov Celzia. Fúkať má opäť len slabý premenlivý vietor.

Streda (4.1.) má byť polooblačná. Denná teplota vzduchu sa bude pohybovať na úrovni okolo +6 stupňov a ráno nám teplomer ukáže +1 stupeň.

Štvrtok (5.1.) sa bude spočiatku niesť v znamení zamračenej oblohy, pričom okrem veľkej oblačnosti nás zrejme neminie ani dážď. V druhej polovici dňa možno očakávať polooblačnú oblohu. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na +8 stupňov Celzia.

Piatok (6.1.) prinesie množstvo oblačnosti. Od obedňajších hodín zároveň treba počítať aj s dažďovými zrážkami, ktoré navyše majú pretrvávať i počas noci z piatka na sobotu. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných plus dvoch až do popoludňajších šiestich stupňov.

Sobota (7.1.) zostane oblačná. K slovu sa opäť dostane i dážď, s tým, že v čase okolo obeda môže ísť o snehovo-dažďové prehánky. Denná teplota vzduchu vystúpi na +3 stupne.

Nedeľa (8.1.) má byť zamračená. Meteorológovia na druhej strane avizujú i sneženie, snehové vločky majú z oblohy padať počas celého dňa. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže -4 stupne. Popoludní by sme na ňom nemali zaznamenať viac ako nula stupňov Celzia.