Návrat celodenných mrazov je naďalej v nedohľadne. V prvú februárovú nedeľu dokonca denná teplota vzduchu vystúpi až na úroveň plus jedenásť stupňov Celzia. Zo zrážok sa v nadchádzajúcom období k slovu dostanú len tie dažďové.

Pondelok (29.1.) bude pretrvávať prevažne jasná obloha, pričom zafúka len slabý premenlivý vietor. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí -4 až -6 stupňov. Denná teplota dosiahne úroveň štyri stupeň Celzia nad nulou.

Utorok (30.1.) nás má sprevádzať zamračená, k večeru prevažne jasná obloha. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú -5 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom klesne, a to na +2 stupne Celzia. Fúkať bude opäť iba slabý premenlivý vietor.

Streda (31.1.) prinesie síce polojasnú oblohu, no s tým že v obedňajšom čase nie je vylúčená zväčšená oblačnosť. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať na úrovni okolo mínus troch stupňov. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže +7 stupňov.

Štvrtok (1.2.) sa bude niesť v znamení zamračenej oblohy. Druhá polovica dňa má byť zároveň i daždivá. Denná teplota vzduchu sa dostane na úroveň +6 stupňov Celzia.

Piatok (2.2.) zostane oblačný. Dážď už možno očakávať počas celého dňa, vrátane noci z piatka na sobotu. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranného mínus jedného až do popoludňajších štyroch stupňov.

Sobota (3.2.) prinesie opäť množstvo oblačnosti, tak ako aj dva predchádzajúce dni. Denná teplota vzduchu vystúpi na +9 stupňov Celzia a dažďové prehánky nás majú trápiť výlučne v podvečerných a večerných hodinách.

Nedeľa (4.2.) má byť aj naďalej zamračená, zrážky v rámci tohto dňa meteorológovia nepredpokladajú. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže -1 stupeň. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať až jedenásť stupňov.