Aj nadchádzajúce novembrové dni majú byť prevažne zamračené. Pre husté hmly je zároveň opäť vydaná i výstraha prvého stupňa. V druhej polovici týždňa sa však dočkáme aspoň o čosi vyšších denných teplôt vzduchu, hoci nadpriemerných desať stupňov Celzia to už nebude.

Pondelok (21.11.) bude oblačný, fúkať má len slabý premenlivý vietor a ráno nás neminú husté hmly či dokonca sneženie. Pre hmly platí i výstraha prvého stupňa, ktorá je platná do 11-tej hodiny. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí -3 až -5 stupňov Celzia. V poobedňajších hodinách s viac ako tromi stupňami počítať určite netreba.

Utorok (22.11.) má pretrvávať zamračená obloha. S príchodom večera sa k slovu zrejme dostane i dážď. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú -3 stupne. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na 5 stupňov Celzia.

Streda (23.11.) prinesie opäť množstvo oblačnosti. Dážď by nás tentoraz mal trápiť už počas celého dňa vrátane noci zo stredy na štvrtok. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 7 stupňov, s tým, že ráno nám teplomer ukáže +4 stupne Celzia.

Štvrtok (24.11.) zostane zamračený. Opäť nás neminú ani dažďové prehánky, s ktorými zároveň treba počítať aj počas noci zo štvrtka na piatok. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 6 stupňov Celzia.

Piatok (25.11.) má byť polooblačný, pričom od podvečera nás môže sprevádzať takmer jasná obloha. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od rannej nuly až do popoludňajších ôsmich stupňov.

Sobota (26.11.) sa bude niesť v znamení oblačnej oblohy, s tým, že pršať ani snežiť by podľa predbežnej predpovede nemalo. Teplota vzduchu počas dňa vystúpi na 7 stupňov Celzia.

Nedeľa (27.11.) prinesie síce takmer jasnú oblohu, avšak s príchodom podvečera sa k slovu dostane opäť veľká oblačnosť. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže -2 stupne a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať znova najviac 7 stupňov.