Denné teploty vzduchu nad dvadsiatkou? Hoci s príchodom pondelka dôjde k ich návratu, v rámci celého nadchádzajúceho týždňa s nimi počítať určite netreba. Nakoniec, vzhľadom na aktuálne ročné obdobie ide aj tak o nadpriemerné hodnoty.

Pondelok (2.10.) bude pretrvávať prevažne jasná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 8 až 10 stupňov Celzia. Denná teplota dosiahne úroveň 21 stupňov.

Utorok (3.10.) nás má sprevádzať jasná, prípadne polojasná obloha. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 10 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na 23 stupňov Celzia.

Streda (4.10.) prinesie množstvo oblačnosti a zrána pravdepodobne i dážď. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo 13 stupňov. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 19 stupňov Celzia.

Štvrtok (5.10.) má byť polooblačný, pričom v čase okolo obeda nie je vylúčená zväčšená oblačnosť. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 18 stupňov.

Piatok (6.10.) zostane polooblačný, avšak s tým, že k večeru by mala pretrvávať zamračená obloha. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných deviatich až do popoludňajších devätnástich stupňov.

Sobota (7.10.) sa bude síce spočiatku niesť v znamení zamračenej oblohy, no podľa slov meteorológov sa oblačnosť má postupne rozpadnúť. Denná teplota vzduchu vystúpi na 21 stupňov Celzia.

Nedeľa (8.10.) má priniesť slnečnú a jasnú oblohu. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže deväť stupňov. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať maximálne 23 stupňov.