Vysoké teploty nás neminú ani počas nadchádzajúceho obdobia. Určite však s nimi netreba počítať v rámci tretieho augustového víkendu. Počasie totiž vtedy bude ovplyvňovať studený front.

Pondelok (15.8.) bude pretrvávať polooblačná obloha, pričom ráno a večer môže byť oblačnosť zmenšená. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 16 až 18 stupňov. Celzia. V poobedňajších hodinách s viac ako 29 stupňami počítať určite netreba.

Utorok (16.8.) má byť prevažne jasno. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 19 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to na 31 stupňov Celzia.

Streda (17.8.) zostane slnečná a jasná. Jedine k večeru by sa mohla vyskytnúť malá oblačnosť. Teplota vzduchu počas dňa vystúpi na 30 stupňov s tým, že ráno nám teplomer ukáže 21 stupňov Celzia.

Štvrtok (18.8.) by sa mal spočiatku niesť v znamení polooblačnej oblohy, v druhej polovici dňa nás má sprevádzať zamračená obloha. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 32 stupňov Celzia.

Piatok (19.8.) bude zamračený. Vyskytnúť sa majú aj dažďové zrážky, pričom s nimi treba počítať najmä v poobedňajších a podvečerných hodinách. Meteorológovia zároveň hovoria aj o búrkach. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 23 až do popoludňajších 31 stupňov Celzia.

Sobota (20.8.) prinesie množstvo oblačnosti a navyše aj poriadne ochladenie. Dážď by nás tentokrát mal sprevádzať už počas celého dňa s tým, že opäť nie sú vylúčené ani búrky. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 22 stupňov.

Nedeľa (21.8.) má byť spočiatku znova oblačná a daždivá, v druhej polovici dňa možno očakávať takmer jasnú oblohu. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže 17 stupňov a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 24 stupňov Celzia.