Denné teploty vzduchu počas posledného aprílového víkendu opäť prekročili dvadsiatku. Zostanú na tejto úrovni? Áno, no len do štvrtka. Následne dôjde k ochladeniu, ktoré so sebou navyše prinesie aj dážď.

Pondelok (29.4.) bude pretrvávať buď iba malá oblačnosť alebo polooblačná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 8 až 10 stupňov Celzia. Denná teplota dosiahne úroveň dvadsaťštyri stupňov.

Utorok (30.4.) má byť jasný, prípadne polojasný. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 10 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne klesne, a to na 22 stupňov Celzia.

Streda (1.5.) prinesie slnečnú a jasnú oblohu. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať okolo dvanástich stupňov. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 21 stupňov.

Štvrtok (2.5.) sa bude spočiatku niesť v znamení zamračenej oblohy, v druhej polovici dňa by nás mala sprevádzať polooblačná obloha. Denná teplota vzduchu sa dostane na úroveň dvadsaťdva stupňov Celzia.

Piatok (3.5.) prinesie množstvo oblačnosti. Neminú nás ani dažďové zrážky, s ktorými treba počítať aj počas noci z piatka na sobotu. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 13 až do 18 stupňov Celzia popoludní.

Sobota (4.5.) zostane zamračená, pričom v čase okolo obeda môže pretrvávať zmenšená oblačnosť. K slovu sa opäť dostane aj dážď, vylúčené navyše nie sú ani búrky. Denná teplota vzduchu vystúpi na 17 stupňov Celzia.

Nedeľa (5.5.) má byť takmer jasná. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže 12 stupňov Celzia. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 19 stupňov.