Na začiatku nového týždňa treba opäť počítať s dažďovými zrážkami a teplotami vzduchu do dvadsať stupňov. Dobrou správou však je, že v druhej polovici týždňa by teploty mohli byť o niečo vyššie, lenže oteplenie dlho nepotrvá a už v nedeľu by sa malo ochladiť znovu.

Pondelok (9.9.) bude vo Zvolene prevládať zamračená obloha. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od ranných pätnásť do popoludňajších 18 stupňov. Slovenský hydrometeorologický ústav pre tento deň vydal i výstrahu druhého stupňa, ktorá sa týka intenzívnych dažďových zrážok.

Utorok (10.9.) má byť prevažne jasný, cez deň nás bude sprevádzať slabý premenlivý vietor. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na 19 stupňov. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od 8 až do 10 stupňov.

Streda (11.9.) bude ráno slnečná a jasná, avšak už doobeda oblačnosť začne pribúdať, a tak nás po zvyšok dňa čaká zamračená obloha. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 11 až do popoludňajších 23 stupňov.

Štvrtok (12.9.) prinesie prevažne polooblačnú oblohu, s výnimkou rána, kedy očakávame jasnú oblohu. Teplota vzduchu cez deň vystúpi najviac na 25 stupňov Celzia.

Piatok (13.9.) má priniesť jasnú oblohu. Ranná teplota vzduchu bude na úrovni približne 15 stupňov a najvyššia denná teplota sa má pohybovať okolo 23 stupňov.

Sobota (14.9.) má byť oblačná a s množstvom dažďových zrážok. Najvyššia denná teplota vzduchu bude približne 21 stupňov.

Nedeľa (15.9.) bude polooblačná, počítať treba aj so slabším dažďom, a to najmä podvečer. Teploty vzduchu očakávame od ranných 9 až do popoludňajších 15 stupňov Celzia.