Prvá novembrová nedeľa so sebou priniesla zamračenú oblohu, ako aj množstvo dažďových zrážok. A práve takéto dni majú, žiaľ, prevládať v najbližšom týždni. Denné teploty vzduchu sa budú pohybovať na úrovni do trinásť stupňov Celzia.

Pondelok (6.11.) bude pretrvávať prevažne jasná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 6 až 8 stupňov Celzia. Denná teplota dosiahne úroveň 11 stupňov.

Utorok (7.11.) zostane prevažne jasný, pričom v ranných a večerných hodinách nie je vylúčená zväčšená oblačnosť. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 3 stupne. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to na 13 stupňov Celzia.

Streda (8.11.) prinesie nielen množstvo oblačnosti, ale aj dažďa. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo troch stupňov. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 10 stupňov Celzia.

Štvrtok (9.11.) má byť zamračený, podobne ako aj predchádzajúci deň. Opäť sa zároveň vyskytnú i dažďové zrážky, očakávať ich možno najmä v podvečernom čase. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 8 stupňov Celzia.

Piatok (10.11.) by nás mala naďalej sprevádzať oblačná obloha. Naďalej treba tiež počítať aj s dažďovými prehánkami, ktoré nie sú vylúčené ani počas noci z piatka na sobotu. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných piatich až do popoludňajších deviatich stupňov.

Sobota (11.11.) neprinesie žiadnu výraznú zmenu. Opäť možno očakávať zamračenú oblohu, ako aj veľa dažďa. Denná teplota vzduchu vystúpi na 10 stupňov Celzia.

Nedeľa (12.11.) bude síce ďalším dňom, počas ktorého nás neminie množstvo oblačnosti, avšak na druhej strane pôjde už aspoň o deň bez dažďových zrážok. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže jeden stupeň nad nulou. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 8 stupňov.