Pred nami je týždeň s prevažne veľkou oblačnosťou a teplotami do 30 stupňov Celzia. Podľa meteorológov treba počítať aj s dažďovými zrážkami, no tie by sa však skôr ako v piatok vyskytnúť nemali.

Pondelok (8.8.) bude pretrvávať zamračená obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 17 až 19 stupňov, v poobedňajších hodinách možno očakávať najviac 26 stupňov Celzia. Fúkať má len slabý premenlivý vietor.

Utorok (9.8.) by sa mal niesť niesť v znamení jasnej oblohy, prípadne takmer jasnej oblohy. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 16 stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to na 28 stupňov.

Streda (10.8.) má byť jasná, avšak s výnimkou času okolo obeda, kedy treba počítať s polooblačnou oblohou. Teplota vzduchu počas dňa vystúpi na 25 stupňov, pričom ráno nám teplomer ukáže 17 stupňov Celzia.

Štvrtok (11.8.) bude spočiatku oblačný. Na obed má pretrvávať takmer jasná obloha, v poobedňajších a podvečerných hodinách by nás mala sprevádzať polooblačná obloha. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 26 stupňov Celzia.

Piatok (12.8.) prinesie množstvo oblačnosti, vylúčené nie sú ani dažďové prehánky. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 17 až do popoludňajších 27 stupňov Celzia.

Sobota (13.8.) zostane zamračená, predbežne treba znovu počítať i s dažďom. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 29 stupňov.

Nedeľa (14.8.) má byť spočiatku slnečná a jasná, v druhej polovici dňa by nás mala opäť sprevádzať zamračená obloha. Poobede treba okrem prehánok počítať aj s búrkami. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže 19 stupňov a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 28 stupňov Celzia.