Posledné januárové dni majú byť zväčša zamračené. Slnečné lúče nás potešia skutočne len v ojedinelých prípadoch a nočné mrazy budú  počas dňa striedať plusové teploty. V druhej polovici týždňa navyše treba počítať i s výdatnou snehovou nádielkou.

Pondelok (25.1.) bude vo Zvolene spočiatku množstvo oblačnosti, pričom k večeru očakávame prevažne jasnú oblohu. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať na úrovni okolo mínus jedného stupňa. Počas dňa by teplota nemala prekročiť hodnotu plus tri stupne Celzia. 

Utorok (26.1.) má byť najskôr jasno, no postupne oblačnosť znova naberie na svojej sile. Ranná teplota vzduchu má byť okolo mínus troch stupňov, najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom klesne. Zostane však v plusových číslach, no s viac ako jedným stupňom nad nulou počítať netreba.

Streda (27.1.) sa bude niesť v znamení polooblačnej oblohy. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných mínus troch až do popoludňajšieho plus jedného stupňa.

Štvrtok (28.1.) prinesie množstvo oblačnosti. K večeru očakávame i snehové prehánky, ktoré by navyše mali pretrvávať i počas noci zo štvrtka na piatok. Ortuť teplomera sa vyšplhá najviac na +3 stupne Celzia.

Piatok (29.1.) zostane zamračený a znova treba počítať aj so snežením, ktoré by nás už tentokrát malo sprevádzať vo všetkých fázach dňa. Ranná teplota sa bude pohybovať na úrovni okolo mínus troch stupňov a počas dňa by teplota vzduchu nemala prekročiť hodnotu +1 stupeň.

Sobota (30.1.) má byť oblačná a daždivá. Najvyššia denná teplota vzduchu sa vyšplhá na úroveň okolo +2 stupne Celzia.

Nedeľa (31.1.) prinesie zas a znova množstvo oblačnosti, pričom nás opäť potrápia i zrážky v podobe sneženia. V ranných hodinách nám teplomer ukáže hodnotu -3 stupne, počas dňa by sme na ňom vyššie číslo ako +1 stupeň Celzia zaznamenať nemali.