Avizované ochladenie nás počas predĺženého víkendu predsa len neminulo, nedeľa dokonca priniesla aj prvé snehové vločky. S príchodom pondelka sa síce oteplí, no hneď v stredu treba počítať s ďalším krátkodobým ochladením. Zima bude ešte výraznejšia…

Pondelok (20.11.) nás bude sprevádzať zamračená obloha, dopoludnia zároveň možno očakávať aj dážď. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať okolo nuly. Denná teplota dosiahne úroveň 6 stupňov Celzia.

Utorok (21.11.) prinesie jasnú, prípadne takmer jasnú oblohu. Fúkať by mal len slabý premenlivý vietor. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú +1 stupeň. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na 9 stupňov Celzia.

Streda (22.11.) má byť spočiatku oblačná, v čase okolo obeda polooblačná, pričom následne od poobedia by mala pretrvávať takmer jasná obloha. Keďže počas tohto dňa sa budeme nachádzať pod vplyvom studeného frontu, v poobedňajších hodinách s vyššou teplotou ako sú -4 stupne Celzia počítať nemožno.

Štvrtok (23.11.) bude zamračený. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo mínus päť stupňov. Denná teplota vzduchu sa po krátkodobejšom ochladení opäť vyšplhá na plusové hodnoty, meteorológovia konkrétne avizujú +3 stupne Celzia.

Piatok (24.11.) zostane oblačný, avšak s tým, že s príchodom podvečera nie je vylúčená zmenšená oblačnosť. Počítať treba i s dažďovými zrážkami. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných plus troch až do popoludňajších siedmich stupňov.

Sobota (25.11.) má byť najprv polooblačná, v druhej polovici dňa nás bude sprevádzať zamračená obloha. Denná teplota vzduchu vystúpi na 5 stupňov Celzia.

Nedeľa (26.11.) by okrem množstva oblačnosti mala priniesť aj veľa dažďa. Prehánky navyše možno očakávať i počas noci z nedele na pondelok. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže dva stupne. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať maximálne šesť stupňov.