Slnečné lúče cez víkend potešili mnohých z nás a vychutnať si ich budeme môcť aj v najbližšom týždni. Žiaľ, nie úplne počas všetkých dní. Výnimku však bude tvoriť iba štvrtok a piatok, kedy zároveň treba počítať i s dažďovými prehánkami.

Pondelok (9.11.) bude vo Zvolene jasný, prípadne len s malou oblačnosťou. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo nuly a cez deň sa vzduch ohreje na 12 stupňov Celzia. Počas celého dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Utorok (10.11.) má pretrvávať prevažne jasná obloha. Opäť bude fúkať aj slabý premenlivý vietor a ranná teplota vzduchu sa bude znova pohybovať okolo nuly. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne klesne, a to na úroveň 10 stupňov Celzia.

Streda (11.11.) sa bude niesť v znamení polooblačnej oblohy. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 5 až do popoludňajších 8 stupňov.

Štvrtok (12.11.) prinesie nielen množstvo oblačnosti, ale aj dažďa. Ortuť teplomera sa počas dňa vyšplhá opäť najviac na 8 stupňov Celzia.

Piatok (13.11.) zostane oblačný a daždivý, pričom by nás zrážky mali sprevádzať i počas noci z piatka na sobotu. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo štyroch stupňov a počas dňa sa vzduch ohreje na 7 stupňov.

Sobota (14.11.) bude zväčša polooblačná a dážď nás potrápi už iba v skorých ranných hodinách. Najvyššia denná teplota vzduchu sa má vyšplhať na hodnotu 9 stupňov Celzia.

Nedeľa (15.11.) má zostať polooblačná. Teplota vzduchu ráno bude na úrovni okolo troch stupňov Celzia a cez deň vystúpi maximálne na hodnotu 8 stupňov.