Meteorológovia predpokladajú, že počas nasledujúcich februárových dní zažijeme úplne všetko. Na oblohe sa bude striedať slnko s oblakmi, pričom nás opäť neminú ani dažďové a snehové prehánky. V niektorých dňoch sa dokonca dočkáme i prívetivejších teplôt.

Pondelok (7.2.) nás bude spočiatku sprevádzať zamračená obloha, v druhej polovici dňa očakávame takmer jasnú oblohu. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí jeden až tri stupne Celzia, pričom v popoludňajšom čase s vyššou teplotou ako je +5 stupňov Celzia určite počítať netreba.  V rámci tohto dňa by nás malo potrápiť i sneženie.

Utorok (8.2.) má v ranných a doobedňajších hodinách pretrvávať jasná obloha. Po zvyšok dňa to bude zamračená obloha s tým, že k večeru by sa mal k slovu dostať aj dážď. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže mínus dva stupne. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne klesne, a to na +2 stupne Celzia.

Streda (9.2.) bude zamračená, počítať treba opäť aj s dažďom. Dažďové prehánky by pritom podľa SHMÚ mali pretrvávať výlučne v prvej polovici dňa. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo plus päť stupňov. Denná teplota by nemala prekročiť hodnotu +8 stupňov.

Štvrtok (10.2.) prinesie slnečnú a jasnú oblohu, avšak s výnimou rána, kedy ešte treba počítať s veľkou oblačnosťou. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň plus deväť stupňov.

Piatok (11.2.) má byť polooblačný. Vyskytnú sa i dažďové prehánky, meteorológovia ich očakávajú najmä v podvečernom čase, pričom by v slabej forme mali pretrvávať aj počas noci z piatka na sobotu. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných -1 až do popoludňajších plus šesť stupňov.

Sobota (12.2.) sa bude niesť v znamení slnečnej a jasnej oblohy. Popoludní s vyššou teplotou ako sú +3 stupne Celzia určite počítať netreba.

Nedeľa (13.2.) zostane slnečná. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže hodnotu mínus sedem stupňov a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac plus štyri stupne Celzia.