Úvod 17. kalendárneho týždňa bude aj napriek zväčšenej oblačnosti stále pomerne teplý. Zlom príde v strede týždňa, keď meteorológovia očakávajú mierne ochladenie a výskyt zrážok, čo určite poteší aspoň záhradkárov. Zvyšok týždňa bude skúpy aj na slnečné lúče. Ranné prízemné mrazy zatiaľ neprídu, naopak teplotný rozdiel medzi dňom a nocou sa oproti dňom minulým zníži.

V pondelok (7.4.) bude obloha prevažne zamračená. Najvyššia denná teplota vystúpi ešte na jar-počasie-350x198+21 stupňov Celzia. V noci sa ochladí na +6 stupňov.

V utorok (8.4.) očakávame tiež oblačné počasie s možnosťou výskytu krátkych dažďových prehánok. Cez deň sa vzduch sa ohreje na +22 stupňov, v noci bude +8 stupňov.

V stredu (9.4.) sa pri oblačnom počasí cez deň oteplí už len na +15 stupňov Celzia. Ani prípadné dažďové prehánky sa nedajú vylúčiť. V noci sa ochladí na +4 stupne.

Aj vo štvrtok (10.4.) bude polooblačno až oblačno, prípadne mierny dážď. Maximálna denná teplota sa bude pohybovať okolo +14 stupňov Celzia. V noci klesne na +2 stupne.