Žiaľ, ani v najbližších dňoch si neužijeme veľa slnečných lúčov. Zároveň opäť dôjde k nárastu denných teplôt vzduchu. Tentoraz však ešte výraznejšiemu ako posledne, pričom meteorológovia avizujú najviac trinásť stupňov Celzia.

Pondelok (5.2.) bude pretrvávať zamračená, s príchodom večera prevažne polooblačná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 4 až 6 stupňov nad nulou. Denná teplota dosiahne úroveň desať stupňov Celzia.

Utorok (6.2.) nás má sprevádzať takmer jasná, prípadne polooblačná obloha. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú +1 stupeň. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na +12 stupňov Celzia.

Streda (7.2.) má byť spočiatku polojasná, v čase okolo obeda polooblačná, pričom následne od poobedia možno očakávať zamračenú oblohu a zároveň i dážď. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo nuly. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže +11 stupňov.

Štvrtok (8.2.) sa bude niesť v znamení oblačnej oblohy, v prvej polovici dňa nás neminú ani dažďové zrážky. Denná teplota vzduchu sa dostane na úroveň +9 stupňov Celzia.

Piatok (9.2.) zostane zamračený. S dažďovými prehánkami treba počítať najmä v podvečerných a večerných hodinách. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných plus troch až do popoludňajších ôsmich stupňov.

Sobota (10.2.) prinesie znova veľa oblačnosti a k slovu sa zároveň opäť dostane aj dážď. Denná teplota vzduchu vystúpi na 13 stupňov Celzia.

Nedeľa (11.2.) má byť ďalším zo série oblačných a daždivých dní. Zrážky navyše nie sú vylúčené ani počas noci z nedele na pondelok. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže +3 stupne. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať desať stupňov.