Pred tým, než sa opäť oteplí, nás však neminie ešte zopár chladných dní. Zároveň aj vo štvrtom aprílovom týždni treba počítať s dažďom, ďalšie zrážky podľa SHMÚ prídu už v utorok. Oblačnosť má byť v nadchádzajúcom období premenlivá.

Pondelok (22.4.) bude pretrvávať zamračená, k večeru prevažne polooblačná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 2 až 4 stupne Celzia a denná teplota dosiahne úroveň jedenásť stupňov. Fúkať by mal len slabý premenlivý vietor.

Utorok (23.4.) má byť prevažne oblačno, s príchodom večera nás zároveň neminie dážď. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 4 stupne. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom stúpne, a to najviac na 14 stupňov Celzia.

Streda (24.4.) prinesie nielen množstvo oblačnosti, ale aj dažďových zrážok, s ktorými treba počítať i počas noci zo stredy na štvrtok. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať okolo siedmich stupňov. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 11 stupňov Celzia.

Štvrtok (25.4.) sa bude niesť v znamení polooblačnej oblohy, pričom od podvečera by nás mala sprevádzať skôr zamračená obloha a vylúčené nie sú ani dažďové prehánky. Denná teplota vzduchu sa dostane na úroveň desať stupňov Celzia.

Piatok (26.4.) zostane polooblačný, avšak s tým, že v čase okolo obeda môže pretrvávať zväčšená oblačnosť. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 5 až do 13 stupňov Celzia popoludní.

Sobota (27.4.) má byť spočiatku polooblačná, v druhej polovici dňa možno očakávať takmer jasnú oblohu. Denná teplota vzduchu vystúpi na 17 stupňov Celzia.

Nedeľa (28.4.) prinesie slnečnú a jasnú oblohu. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže 13 stupňov Celzia. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať prívetivých 21 stupňov.