Víkendové oteplenie mnohých potešilo a dobrou správou zostáva, že podobné teploty sa v niektorých dňoch udržia aj v budúcom týždni. Žiaľ, slnečné lúče sa vyskytnú už len ojedinele. Nahradí ich množstvo oblačnosti, pričom nebude chýbať ani dážď.

Pondelok (7.12.) bude vo Zvolene prevažne zamračený a počas celého dňa treba počítať i s dažďom. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo plus štyroch stupňov a cez deň sa vzduch ohreje najviac na  šesť stupňov Celzia.

Utorok (8.12.) má pretrvávať spočiatku opäť množstvo oblačnosti, pričom k večeru očakávame prevažne polooblačnú oblohu. Ranná teplota vzduchu sa bude tentokrát pohybovať už len okolo plus jedného stupňa. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom tiež mierne poklesne, a to na +5 stupňov.

Streda (9.12.) sa bude niesť ráno v znamení takmer jasnej oblohy. V čase okolo obeda má byť polooblačno a k večeru už bude znova pretrvávať veľká oblačnosť. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných -1 až do popoludňajších plus osem stupňov.

Štvrtok (10.12.) prinesie nielen množstvo oblačnosti, ale aj dažďových zrážok. Ortuť teplomera sa počas dňa vyšplhá najviac na 5 stupňov Celzia.

Piatok (11.12.) zostane oblačný, no počas tohto dňa by nás už nemali sprevádzať žiadne prehánky. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo nuly a počas dňa sa vzduch ohreje maximálne na +7 stupňov.

Sobota (12.12.) bude zamračená a v prvej polovici dňa sa môže vyskytnúť aj dážď. Najvyššia denná teplota vzduchu sa má vyšplhať na hodnotu 4 stupne Celzia.

Nedeľa (13.12.) má byť prevažne polooblačná, pričom meteorológovia opäť nevylučujú ani slabšie dažďové zrážky. Teplota vzduchu ráno bude na úrovni okolo +1 stupeň a cez deň sa teplota vyšplhá najviac na hodnotu 7 stupňov Celzia.