Nová snehová nádielka? Očakávať ju možno už v utorok, pričom snehové prehánky budú až do piatka na dennom poriadku. Na druhej strane, hneď v prvú februárovú sobotu nás zrejme neminie dážď, sobota má byť zároveň najteplejším dňom nadchádzajúceho týždňa.

Pondelok (30.1.) bude pretrvávať prevažne veľká, ráno a večer zmenšená oblačnosť. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 6 až 8 stupňov pod nulou. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 1 stupeň Celzia.

Utorok (31.1.) by nás mala sprevádzať len malá oblačnosť, prípadne polooblačná obloha s tým, že v ranných hodinách nie je vylúčené sneženie. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú -1 stupeň. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na +3 stupeň Celzia.

Streda (1.2.) prinesie množstvo oblačnosti a pravdepodobne nás potrápi i sneženie. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni tesne pod nulou. V popoludňajších hodinách nám teplomer ukáže +2 stupne.

Štvrtok (2.2.) zostane oblačný, aj keď k večeru nie je vylúčená polooblačná obloha. Počítať zároveň treba opäť i so snehovými zrážkami. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na +4 stupne Celzia.

Piatok (3.2.) sa bude spočiatku niesť v znamení takmer jasnej oblohy. V druhej polovici dňa má pretrvávať zamračená obloha, pričom v podvečernom čase sa zrejme vyskytnú aj slabšie snehové prehánky. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných mínus štyroch až do popoludňajšej troch stupňov nad nulou.

Sobota (4.2.) prinesie veľa oblačnosti, k slovu sa dostane i dážď. Dažďové zrážky možno očakávať najmä v ranných a doobedňajších hodinách. Denná teplota vzduchu vystúpi na +5 stupňov.

Nedeľa (5.2.) má byť slnečná a jasná. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže -6 stupňov Celzia. Popoludní by sme na ňom nemali zaznamenať vyššiu hodnotu ako je +1 stupeň.