Hoci v prvom aprílovom týždni to bolo inak, v tom druhom nás, žiaľ, čaká viac oblakov než slnka. Denné teploty s výnimkou jedného dňa zostanú na nadpriemerných hodnotách, pričom nás zároveň opäť neminie dážď. A zrejme sa k slovu dostane i búrková činnosť.

Pondelok (8.4.) bude pretrvávať polojasná až polooblačná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 9 až 11 stupňov Celzia. Denná teplota dosiahne úroveň dvadsaťštyri stupňov.

Utorok (9.4.) má byť prevažne polooblačno. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 10 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na 26 stupňov Celzia.

Streda (10.4.) prinesie množstvo oblačnosti, v čase okolo obeda treba počítať i so slabšími dažďovými zrážkami. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať okolo trinástich stupňov. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 22 stupňov Celzia.

Štvrtok (11.4.) zostane spočiatku zamračený, v druhej polovici dňa možno očakávať polooblačnú oblohu. Denná teplota vzduchu sa dostane na úroveň dvadsaťjeden stupňov Celzia.

Piatok (12.4.) sa bude niesť v znamení zamračenej oblohy, avšak s výnimkou obedňajších hodín, kedy by nás mala sprevádzať skôr polooblačná obloha. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 11 až do 18 stupňov Celzia popoludní.

Sobota (13.4.) má byť síce zrána takmer jasná, no po zvyšok dňa treba rátať s veľkou oblačnosťou. Denná teplota vzduchu vystúpi na 20 stupňov Celzia.

Nedeľa (14.4.) prinesie oblačnú oblohu. Neminie nás ani dážď, pričom meteorológovia avizujú i možné búrky. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže 13 stupňov Celzia. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac dvadsaťtri stupňov.