Vráti sa ešte vôbec pravá zima? Denné teploty vzduchu majú byť vo Zvolene aj naďalej vysoko nad nulou. K slovu sa zároveň opäť dostane i dážď.

Pondelok (20.2.) bude pretrvávať zamračená obloha, pričom k večeru možno očakávať prevažne malú oblačnosť. Ráno nás zároveň môže potrápiť poľadovica. SHMÚ kvôli nej vydal i výstrahu prvého stupňa platnú do 9-tej hodiny. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň +8 stupňov Celzia. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 0 až -2 stupne.

Utorok (21.2.) má byť spočiatku jasno, postupne až oblačno. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú +6 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom stúpne, a to najviac na +12 stupňov.

Streda (22.2.) prinesie polooblačnú oblohu. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo plus tri stupne Celzia. V popoludňajších hodinách nám teplomer ukáže jedenásť stupňov.

Štvrtok (23.2.) sa bude niesť v znamení zamračenej oblohy. S príchodom večera sa k slovu dostane i dážď, s tým, že slabšie prehánky by zároveň mali pretrvávať aj počas noci zo štvrtka na piatok. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na +7 stupňov.

Piatok (24.2.) zostane zamračený, počítať treba opäť i s dažďom. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných dvoch až do popoludňajších šiestich stupňov.

Sobota (25.2.) prinesie veľa oblačnosti, podobne ako aj dva prechádzajúce dni. Dažďové zrážky nás budú trápiť najmä v druhej polovici dňa. Denná teplota vzduchu vystúpi na +7 stupňov Celzia.

Nedeľa (26.2.) má byť nielen oblačná, ale aj daždivá. Dážď by na druhej strane mal pretrvávať i počas noci z nedele na pondelok. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže 7 stupňov nad nulou. Popoludní by sme na ňom nemali zaznamenať vyššiu hodnotu ako je 12 stupňov Celzia.