Dážď na dennom poriadku? Žiaľ, od štvrtka to bude realitou.  Následne v piatok dôjde znova k ďalšiemu prechodnému otepleniu. Podľa meteorológov však už viac ako 19 °C očakávať netreba.

Pondelok (16.10.) bude prevažne jasno. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 3 až 5 stupňov Celzia. Denná teplota dosiahne úroveň 12 stupňov.

Utorok (17.10.) má síce spočiatku pretrvávať len malá oblačnosť, avšak postupne sa obloha zatiahne. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 1 stupeň. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom klesne, a to na 10 stupňov Celzia.

Streda (18.10.) sa bude niesť v znamení zamračenej oblohy. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo dvoch stupňov. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 11 stupňov Celzia.

Štvrtok (19.10.) zostane oblačný, potrápia nás aj dažďové zrážky. Počítať s nimi treba najmä v druhej polovici dňa. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 13 stupňov Celzia.

Piatok (20.10.) prinesie znova množstvo oblačnosti, podobne ako predchádzajúce dni. K slovu sa zároveň opäť dostane i dážď. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných dvanástich až do popoludňajších devätnástich stupňov.

Sobota (21.10.) má byť polooblačná. Miestami však môže pretrvávať zväčšená oblačnosť a počas dňa rovnako miestami nie sú vylúčené ani dažďové prehánky. Denná teplota vzduchu vystúpi na 17 stupňov Celzia.

Nedeľa (22.10.) bude nielen zamračená, ale aj daždivá. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže jedenásť stupňov. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 15 stupňov.