Posledný februárový víkend sa síce niesol v znamení ochladenia, avšak súčasné ochladenie dlhú trvácnosť mať nebude. Od stredy, s výnimkou nedele, môžeme opäť očakávať prívetivejšie počasie s teplotami šplhajúcimi sa k hranici plus desať stupňov Celzia.

Pondelok (27.2.) bude pretrvávať oblačná až zamračená obloha. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň +4 stupne Celzia. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 4 až 6 stupňov pod nulou. Fúkať bude len slabý premenlivý vietor.

Utorok (28.2.) má byť spočiatku oblačno, v druhej polovici dňa prevažne polooblačno a fúkať bude opäť len slabý premenlivý vietor. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú -5 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne klesne, a to na +2 stupne.

Streda (1.3.) sa bude niesť v znamení slnečnej a jasnej oblohy. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo mínus štyri stupne Celzia. V popoludňajších hodinách nám teplomer ukáže deväť stupňov.

Štvrtok (2.3.) prinesie polooblačnú oblohu, avšak s výnimkou večera, kedy možno očakávať jasnú oblohu. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na +8 stupňov.

Piatok (3.3.) zostane polooblačný. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných mínus troch až do popoludňajších plus desiatich stupňov.

Sobota (4.3.) má byť slnečná a jasná, pričom v ranných hodinách môže pretrvávať polooblačná obloha. Denná teplota vzduchu vystúpi na +9 stupňov Celzia.

Nedeľa (5.3.) prinesie množstvo oblačnosti. V čase okolo obeda zároveň nie je vylúčený dážď a podvečer i slabšie sneženie. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže 1 stupeň nad nulou. Popoludní by sme na ňom nemali zaznamenať vyššiu hodnotu ako je 6 stupňov Celzia.