Meteorológovia avizujú nadpriemerné teploty. Žiaľ, spájať sa budú iba s prvou polovicou nadchádzajúceho týždňa. Hneď v stredu totiž dôjde k zmene a počasie na celom Slovensku začne ovplyvňovať studený front. Prinesie so sebou i početné dažďové zrážky.

Pondelok (14.3.) nás bude sprevádzať prevažne jasná obloha, ako aj slabý premenlivý vietor. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí mínus štyri až mínus šesť stupňov Celzia, pričom v popoludňajšom čase s vyššou teplotou ako je +11 stupňov určite počítať netreba.

Utorok (15.3.) má byť spočiatku jasno, v druhej polovici dňa má pretrvávať zamračená obloha, pričom počas celého dňa má opäť fúkať slabý premenlivý vietor. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže mínus štyri stupne Celzia. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom stúpne, a to najviac na +14 stupňov.

Streda (16.3.) prinesie množstvo oblačnosti. V rámci celého dňa treba počítať aj s dažďom, s tým že v ranných hodinách môže ísť o zmiešané prehánky. Aktuálne predpovede tiež hovoria o tom, že ranná teplota vzduchu presiahne hranicu nula stupňov Celzia. Denná teplota by zas nemala prekročiť hodnotu plus jedenásť stupňov.

Štvrtok (17.3.) sa bude niesť v znamení polooblačnej oblohy. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň plus deväť stupňov Celzia.

Piatok (18.3.) zostane polooblačný. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných mínus troch až do popoludňajších plus osem stupňov Celzia.

Sobota (19.3.) bude slnečná a jasná, avšak s výnimkou poobedia, kedy má pretrvávať zväčšená oblačnosť. V popoludňajšom čase zároveň s vyššou teplotou ako je +5 stupňov určite počítať netreba.

Nedeľa (20.3.) má byť polooblačná. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže mínus tri stupne, pričom v popoludňajšom čase by sme na ňom mali zaznamenať najviac plus sedem stupňov Celzia.