Nezvyčajne vysoké teploty? Tie sa síce budú spájať ešte aj s nadchádzajúcim týždňom, no už len s jeho prvými dňami. Následne bude opäť chladno. V najbližšom období pritom nie sú vylúčené ani dažďové zrážky, pričom by sa mali vyskytnúť aj tie snehové.

Pondelok (3.1.) bude pretrvávať prevažne veľká, cez deň prechodne zmenšená oblačnosť. V dopoludňajších hodinách sa môžu vyskytnúť i dažďové prehánky. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo plus dvoch stupňov. Najvyššia denná teplota by nemala prekročiť hodnotu +9 stupňov Celzia.

Utorok (4.1.) má byť zamračený, pričom treba opäť počítať aj s dažďom. Meteorológovia zároveň predpovedajú i slabý vietor. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže plus tri stupne. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom klesne, a to na +7 stupňov Celzia.

Streda (5.1.) zostane zamračená, znovu sa majú vyskytnúť i dažďové zrážky. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni jeden stupeň pod nulou. V popoludňajšom čase s vyššou teplotou ako je +4 stupne Celzia určite počítať netreba.

Štvrtok (6.1.) sa bude niesť v znamení polooblačnej oblohy, v podvečernom čase môže pretrvávať i slabšie sneženie. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň plus dva stupne.

Piatok (7.1.) prinesie takmer jasnú oblohu. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných -6 až do popoludňajšieho plus jedného stupňa Celzia.

Sobota (8.1.) má byť zamračená, s týmto dňom by sa navyše malo spájať i sneženie. Snehové prehánky pritom majú pretrvávať aj počas noci zo soboty na nedeľu. Popoludní s vyššou teplotou ako je nula stupňov určite počítať netreba.

Nedeľa (9.1.) bude polooblačná. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže hodnotu mínus päť stupňov a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac plus tri stupne Celzia.