Dvadsať stupňov Celzia. Zatiaľ čo v úvode nadchádzajúceho týždňa bude až takto mimoriadne teplo, v jeho závere denná teplota vzduchu nepresiahne ani hranicu +5 °C. Čaká nás postupné ochladenie, pričom treba počítať i s početnými dažďovými zrážkami.

Pondelok (28.3.) nás bude sprevádzať prevažne jasná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí dva až štyri stupne nad nulou, pričom pre poobedie meteorológovia avizujú príjemných 20 stupňov Celzia.

Utorok (29.3.) má pretrvávať spočiatku malá oblačnosť, v druhej polovici dňa očakávame zamračenú oblohu. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže plus päť stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne klesne, a to na 18 stupňov.

Streda (30.3.) prinesie množstvo oblačnosti, v rámci celého dňa treba počítať i so slabšími dažďovými prehánkami. Ranná teplota sa má pohybovať na úrovni okolo +7 stupňov Celzia.  V priebehu dňa sa oteplí najviac na 14 stupňov.

Štvrtok (31.3.) zostane oblačný, naše územie opäť zasiahne aj dážď. Intenzívne zrážky by navyše mali pretrvávať i počasi noci zo štvrtka na piatok. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 11 stupňov Celzia.

Piatok (1.4.) sa bude niesť podobne ako štvrtok a streda v znamení zamračenej oblohy, pričom zrážky by nás mali trápiť už len v rámci prvej polovice dňa. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných štyroch až do popoludňajších siedmich stupňov Celzia.

Sobota (2.4.) bude nielen zamračená, ale aj daždivá. K večeru dokonca môže ísť o zmiešané prehánky. V popoludňajšom čase s vyššou teplotou ako je 6 stupňov určite počítať netreba.

Nedeľa (3.4.) so sebou prinesie opäť veľkú oblačnosť. Znovu by sa mali vyskytnúť i zrážky,  avšak tentoraz už nie tie dažďové, ale prekvapivo snehové. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže mínus jeden stupeň, pričom popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac štyri stupne Celzia.