Teploty presahujúce hranicu dvadsať stupňov Celzia? Pomaly ale iste sa s nimi treba rozlúčiť. Dôkazom toho bude aj nadchádzajúci septembrový týždeň. Obloha má byť počas neho zväčša zamračená, k slovu sa znovu dostane i dážď.

Pondelok (12.9.) bude pretrvávať prevažne jasná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 10 až 12 stupňov Celzia. V poobedňajších hodinách s viac ako 20 stupňami počítať určite netreba.

Utorok (13.9.) má byť spočiatku jasno, postupne až oblačno. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú iba 8 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to na 22 stupňov Celzia.

Streda (14.9.) prinesie nielen množstvo oblačnosti, ale aj dažďa. Prehánky by nás zároveň mali sprevádzať aj počas noci zo stredy na štvrtok. Teplota vzduchu počas dňa vystúpi na 19 stupňov s tým, že ráno nám teplomer ukáže 12 stupňov Celzia.

Štvrtok (15.9.) zostane zamračený, k večeru však nie je vylúčená zmenšená oblačnosť. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 23 stupňov Celzia.

Piatok (16.9.) bude podobne ako predchádzajúce dva dni taktiež oblačný. V čase okolo obeda treba počítať i s dažďovými zrážkami. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 15 až do popoludňajších 19 stupňov Celzia.

Sobota (17.9.) má byť síce zamračená, avšak aspoň od podvečera by mala pretrvávať polooblačná obloha. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň len 15 stupňov Celzia.

Nedeľa (18.9.) neprinesie žiadnu výraznú zmenu. Naďalej nás bude sprevádzať zamračená obloha, v druhej polovici dňa sa k slovu dostane aj dážď. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže 9 stupňov a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 13 stupňov.