Tropické teploty sú späť. Na dennom poriadku budú od utorka, pričom najteplejšie má byť počas soboty. Denná teplota vzduchu vtedy vo Zvolene dosiahne úroveň 33 stupňov Celzia.

Pondelok (18.7.) má byť spočiatku jasno, následne by nás mala sprevádzať polooblačná obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 12 až 14 stupňov, pričom v poobedňajších hodinách možno očakávať 27 stupňov Celzia. Počas celého dňa bude fúkať len slabý premenlivý vietor.

Utorok (19.7.) bude pretrvávať prevažne jasná obloha. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 16 stupňov Celzia. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom stúpne, avšak s viac ako 30 stupňami počítať netreba.

Streda (20.7.)  by sa mala niesť v znamení slnečnej oblohy. Ráno nám teplomer ukáže 20 stupňov Celzia. Počas dňa sa oteplí na 32 stupňov.

Štvrtok (21.7.) má byť polooblačný, avšak s výnimkou rána, kedy očakávame takmer jasnú oblohu. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá opäť na 32 stupňov Celzia.

Piatok (22.7.) zostane polooblačný, pričom v čase okolo obeda by mala pretrvávať zamračená obloha. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných 19 až do popoludňajších 30 stupňov Celzia.

Sobota (23.7.) prinesie minimum oblačnosti, sprevádzať nás má prevažne jasná obloha. Denná teplota vzduchu dosiahne úroveň 33 stupňov.

Nedeľa (24.7.) bude polooblačná. Meteorológovia v rámci tohto dňa hovoria i o dažďových zrážkach, ktoré nás majú trápiť najmä počas obeda. Čo sa týka teplôt, ráno nám teplomer ukáže 22 stupňov a popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 31 stupňov Celzia.