Hoci počas uplynulých dní sme si mohli užiť príjemné počasie, ktoré pripomínalo blížiacu sa jar, už cez víkend prišlo na naše územie avizované ochladenie.

Počas najbližších dní sa tak denné teploty vzduchu budú pohybovať len niečo málo nad nulou, avšak koncom týždňa by teploty vzduchu počas dňa mali znovu mierne stúpnuť.

Pondelok (19.3.) bude oblačný. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od -5 až do -7 stupňov Celzia. Najvyššia teplota vzduchu bude v rozmedzí +1 až +3 stupne Celzia. Počas dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Utorok (20.3.) má priniesť spočiatku polooblačnú oblohu. K večeru už má pretrvávať prevažne zamračená obloha a vyskytnúť by sa mali i snehové prehánky. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom stúpne, a to na +4 až +6 stupňov Celzia. Ranná teplota vzduchu má byť od -2 až do -4 stupne Celzia.

Streda (21.3.) prinesie mnoho oblačnosti. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných -3 až do popoludňajších plus troch stupňov Celzia.

Štvrtok (22.3.) bude v znamení takmer jasnej oblohy a s rannou teplotou okolo -5 stupňov. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do plus šesť stupňov Celzia.

Piatok (23.3.) má byť polooblačný. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo dva stupne Celzia pod nulou. Teplota vzduchu cez deň bude približne plus sedem stupňov Celzia.

Sobota (24.3.) prinesie takmer jasnú oblohu. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných mínus jeden až do popoludňajších plus osem stupňov Celzia.

Nedeľa (25.3.) bude polooblačná. Ranná teplota vzduchu má byť okolo nuly a najvyššia denná teplota vzduchu by nemala prekročiť hranicu plus sedem stupňov.