Mesiac apríl priniesol nadpriemerné teploty vzduchu, ktoré nám pripomínali skôr leto ako jar. Podľa aktuálnych predpovedí meteorológov by mal byť veľmi teplý aj nasledujúci mesiac lásky – máj. 


Pondelok
 (30.4.) bude polooblačný alebo len s malou oblačnosťou. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od 13 až do 15 stupňov. Najvyššia teplota vzduchu bude v rozmedzí 24 až 26 stupňov Celzia.

Utorok (1.5.) má priniesť jasnú oblohu, prípadne len malú oblačnosť. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom zostane nezmenená, a teda bude opäť do 26 stupňov. Ranná teplota vzduchu má byť od 13 až do 15 stupňov Celzia.

Streda (2.5.) prinesie mnoho oblačnosti. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 17 až do popoludňajších dvadsaťtri stupňov Celzia.

Štvrtok (3.5.) má byť v znamení polooblačnej oblohy a s rannou teplotou okolo 16 stupňov. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do 24 stupňov Celzia. Poobede a podvečer by sme mali počítať aj s dažďom, pričom nie sú vylúčené ani búrky.

Piatok (4.5.) má priniesť polooblačnú oblohu. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo sedemnásť stupňov a teplota vzduchu cez deň bude približne 25 stupňov. Podobne ako vo štvrtok, aj v piatok treba v poobedňajších a večerných hodinách počítať s intenzívnymi lejakmi a búrkami.

Sobota (5.5.) má byť opäť polooblačná. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných 17 až do popoludňajších dvadsaťšesť stupňov Celzia.

Nedeľa (6.5.) bude slnečná a jasná. Ranná teplota vzduchu má byť okolo štrnásť stupňov a najvyššia denná teplota vzduchu by nemala prekročiť hranicu 24 stupňov.