Po výrazne teplom období aj naše územie zasiahla vlna ochladenia. Nočné mrazy a nízke teploty vzduchu tak budú pretrvávať aj počas najbližších dní, pričom meteorológovia nevylučujú ani prvé snehové prehánky.

Pondelok (19.11.) bude vo Zvolene prevažne zamračený a počas dňa očakávame aj prvé sneženie. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od rannýchv-1 do popoludňajších +2 stupňov Celzia. Cez deň má fúkať slabý premenlivý vietor.

Utorok (20.11.) má byť prevažne prechodne počas dňa síce menej oblačnosti, ráno i večer však bude zamražené. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to na plus 5 stupňov. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať v rozmedzí od -2 až do -4 stupne Celzia.

Streda (21.11.) prinesie mnoho oblačnosti. Teploty vzduchu sa budú pohybovať od ranných plus 3 až do popoludňajších 9 stupňov.

Štvrtok (22.11.) bude v znamení polooblačnej oblohy. Teplota vzduchu cez deň sa dostane ku hranici 7 stupňov Celzia.

Piatok (23.11.) má priniesť takmer jasnú oblohu, avšak v ranných hodinách má pretrvávať zväčšená oblačnosť. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať okolo nuly a najvyššia denná teplota vystúpi na +8 stupňov Celzia.

Sobota (24.11.) má byť oblačná a s dažďom. Najvyššia denná teplota vzduchu sa bude pohybovať približne na úrovni okolo +5 stupňov.

Nedeľa (25.11.) bude opäť zamračená, v doobedňajších hodinách treba počítať aj s dažďovými prehánkami. Teploty vzduchu budú od ranných +4 až do popoludňajších 6 stupňov Celzia.