Kratší pracovný týždeň prinesie ďalšie približovanie zimy. Aj keď s výnimkou pondelka má prevládať prevažne jasná obloha so slnkom, denné teploty vzduchu sa budú pohybovať len na úrovni medzi 5 až 8 stupňov Celzia.

Pondelok (13.11.) má byť prevažne zamračené a s dažďom. Ranná teplota vzduchu sa bude pohybovať od 3 do 5 stupňov Celzia. Najvyššia teplota vzduchu bude v rozmedzí 6 až 8 stupňov Celzia.

Utorok (14.11.) má priniesť prevažne jasnú oblohu. Najvyššia denná teplota vzduchu v porovnaní s pondelkom zostane nezmenená, a teda bude do 8 stupňov. Ranná teplota vzduchu má byť okolo nula stupňov Celzia. Počas celého dňa má fúkať slabý premenlivý vietor.

Streda (15.11.) prinesie jasnú oblohu. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných mínus 3 až do popoludňajších 5 stupňov.

Štvrtok (16.11.) bude z rána takmer jasný a s rannou teplotou okolo nuly. Doobeda očakávame pribúdanie oblačnosti, a tak v poobedňajších hodinách by už malo byť prevažne polooblačno. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do 7 stupňov Celzia.

Piatok (17.11.) prinesie polooblačnú oblohu a rannú teplotu okolo mínus 1 stupeň Celzia. Teplota vzduchu cez deň bude približne na úrovni do 8 stupňov.

Sobota (18.11.) má byť oblačná. K večeru treba počítať aj so slabšími dažďovými prehánkami, ktoré by mali pretrvávať i počas noci zo soboty na nedeľu. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných troch až do popoludňajších sedem stupňov Celzia.

Nedeľa (19.11.) bude v znamení zamračenej oblohy. Teploty vzduchu budú v rozmedzí od ranných mínus jeden až do popoludňajších 6 stupňov Celzia.