Teplým dňom ešte ani zďaleka neodzvonilo. V nadchádzajúcom období si zároveň okrem prívetivejších teplôt budeme môcť vychutnať i množstvo slnečných lúčov. Úhrn zrážok podľa meteorologických modulov očakávať nemusíme.

Pondelok (4.9.) bude prevažne jasno. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 12 až 14 stupňov Celzia a denná teplota dosiahne úroveň 22 stupňov.

Utorok (5.9.) má pretrvávať buď jasná, prípadne polojasná obloha a fúkať by mal len slabý premenlivý vietor. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 11 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom mierne stúpne, a to najviac na 24 stupňov Celzia.

Streda (6.9.) prinesie slnečnú a jasnú oblohu. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo 15 stupňov, v poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 25 stupňov Celzia.

Štvrtok (7.9.) zostane síce slnečný a jasný, avšak s výnimkou rána, kedy má pretrvávať menšia oblačnosť. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 24 stupňov.

Piatok (8.9.) by nás mala naďalej sprevádzať jasná obloha, no s tým, že v čase okolo obeda nie je vylúčená polooblačná obloha. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných štrnástich až do popoludňajších dvadsiatich šiestich stupňov.

Sobota (9.9.) má byť spočiatku takmer jasná, v druhej polovici dňa treba počítať so zamračenou oblohou. Denná teplota vzduchu vystúpi na 27 stupňov Celzia.

Nedeľa (10.9.) sa bude niesť v znamení slnečnej oblohy. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže 16 stupňov. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac 26 stupňov.