Dážď na takmer dennom poriadku? Počas nadchádzajúceho júnového týždňa to, žiaľ, má byť realitou. Meteorológovia navyše na najbližšie obdobie avizujú i ochladenie. Bude však našťastie len krátkodobé, dôjde k nemu s príchodom utorka.

Pondelok (5.6.) bude pretrvávať prevažne zamračená obloha. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať v rozmedzí 12 až 14 stupňov Celzia. Denná teplota dosiahne úroveň 22 stupňov.

Utorok (6.6.) zostane oblačný, pričom tentoraz už treba počítať aj s dažďom. Zafúka len slabý premenlivý vietor. Čo sa týka teplôt, na ráno meteorológovia avizujú 15 stupňov. Najvyššia denná teplota v porovnaní s pondelkom klesne, a to na 18 stupňov Celzia.

Streda (7.6.) prinesie nielen množstvo oblačnosti, ale aj dažďa. Dažďové zrážky nás zároveň neminú ani počas noci zo stredy na štvrtok. Ranná teplota vzduchu sa má pohybovať na úrovni okolo 16 stupňov Celzia. V poobedňajších hodinách nám teplomer ukáže 21 stupňov.

Štvrtok (8.6.) sa bude niesť v znamení zamračenej oblohy, tak ako aj predchádzajúce tri dni. Okrem oblačnosti nás majú na druhej strane naďalej trápiť i dažďové prehánky. Denná teplota vzduchu sa vyšplhá na 22 stupňov.

Piatok (9.6.) má byť polooblačný, s tým, že v podvečerných hodinách sa môže vyskytnúť slabší dážď. Teploty vzduchu sa majú pohybovať od ranných sedemnástich až do popoludňajších dvadsiatich piatich stupňov.

Sobota (10.6.) prinesie spočiatku takmer jasnú oblohu. V druhej polovici dňa by nás mala sprevádzať zamračená obloha, z ktorej občas spŕchne. Denná teplota vzduchu vystúpi na 22 stupňov Celzia.

Nedeľa (11.6.) má byť prevažne oblačná, pričom od obeda nás pravdepodobne bude trápiť i dážď. Čo sa týka teplôt, v ranných hodinách nám teplomer ukáže 17 stupňov. Popoludní by sme na ňom mali zaznamenať najviac dvadsaťtri stupňov Celzia.